Geoblog.pl    Swierszcz    Podróże    !Brindemos por la vida, es linda!    Z domu

Z domu

Polska, Poznań

Poznań, 24 IV

Jestem z powrotem na łonie rodziny po prawie trzech miesiącach nieobecności. Tam wydawało się to długo. Tutaj, z perspektywy domu – niczym. Na miejscu czas płynął wolniej – zmieniło się niewiele (poza pogodą). Tam prawie każdy dzień przynosił coś innego.
Zdaję sobie sprawę, że ledwie musnąłem Amerykę, Jak te motyle „całujące” mnie w Iguazu. Przeleciałem (prawie) na około kontynentu niczym pershing. Co można na takiej „krótkiej” podstawie, powiedzieć? Sądzić? Generalizować?
Wiem, że niewiele wiem. Ale to niewiele, to i tak ogrom obserwacji, spostrzeżeń, wrażeń.
Tak, wrażeń zdecydowanie najwięcej. One ulatują też najszybciej z pamięci.
Wiem, że powinienem uzupełniać wpisy jak najprędzej, zanim to nowe całkowicie mnie pochłonie. Niestety choroba karaibska dalej się mnie trzyma mocno i robię w tym kierunku niewiele, mimo komfortu stałego łącza internetowego i kilku komputerów do dyspozycji.

Ver.1.0.

Multimedia (1)
  • rozmiar: 4,64 MB  |  dodano 2 lata temu

pomarancz4
pomarancz4 - 2009-05-03 02:40
no to gratuluje szczesliwego powrotu!pozdrowienia z brudnego Iquitos:)

~bahama
~bahama - 2009-05-06 00:24
Każda podróż zaczyna się tak samo, trzeba zrobić pierwszy krok.....
Nie każda podróż kończy się z chwilą powrotu do domu.... Czasami trwa tak długo jak w naszej pamięci trwają jej wrażenia :-)

kiclaw
kiclaw - 2009-07-17 10:52
Bardzo fajna wyprawa, gratuluje i zazdroszczę :)

Swierszcz
Swierszcz - 2009-07-18 12:59
Nie ma czego zazdrościć. To była ciężka orka... ;-)

Geoblog
Geoblog - 2010-08-15 11:09
Orka, nie orka, jesteś już wypoczęty, więc czas zabrać się za następną podróż! :)

tealover
tealover - 2012-07-23 03:51
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
jak patrzę na Twoją mapę, to mam ochotę spakować plecak i zrobić to samo!!! :)))
Podróż po Ameryce Środkowo-Południowej już prawie śni mi się po nocach! :P

Swierszcz